Ansatte og styret

Personale

Tangen

Christina
Johre

Pedagogisk leder, Tangen

christina@nakuhelbarnehagen.no

Lars
Gilberg

Pedagogisk leder, Tangen

lars@nakuhelbarnehagen.no

Zack
Zacour

Avdelingsleder, Tangen

zack@nakuhelbarnehagen.no

Martine
Wilhelmsen

Pedagogisk medarbeider, Tangen

martine@nakuhelbarnehagen.no

Helga
Grefsrud

Barneveileder, Tangen

helga@nakuhelbarnehagen.no

Ylva
Hogstad

Pedagogisk medarbeider, Tangen

ylva@nakuhelbarnehagen.no

Kaisa Ervik
Øverland

Barneveileder, Tangen

kaisa@nakuhelbarnehagen.no

Anne Høie
Guettler

Barneveileder, Tangen

anne@nakuhelbarnehagen.no

Hunden
Rugby

Pedagogisk medarbeider, Tangen


Skaugum

Kristian
Gjørv

Pedagogisk leder, Skaugum

kristian@nakuhelbarnehagen.no

Hanna
Bjerke

Pedagog, Sakugum

hanna@nakuhelbarnehagen.no

Christine
Hennig

Pedagogisk medarbeider, Skaugum

christine@nakuhelbarnehagen.no

Ana
Jovanović

Pedagogisk medarbeider, Skaugum

ana@nakuhelbarnehagen.no

Daglig leder

Merete Østerdal Wanggaard

Styrer

merete@nakuhelbarnehagen.no

Karin
Kilden

Styreleder

styret@nakuhelbarnehagen.no

Synnøve
Osmundsen

Styremedlem


Jorunn Marie
Thon

Styremedlem

Ingunn
Bøyum

Styremedlem

Kathinka Røed
Malmer

Styremedlem

Tidligere Pedagogisk Leder i
NaKuHel - Barnehagen